Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki régi rendszerben szakközep...

Aki régi rendszerben szakközepes érettségivel rendelkezik (és nincs nyelvi éretttségije), mit ír felvételikor a nyelvi rubrikába?

Figyelt kérdés
szerettem volna a felvi.hu-n pontokat számolni, de nem enges mást beírni, üresen meg nem lehet hagyni.
2010. júl. 24. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az öcsémnek csináltam pontszámítást ott és ő sem érettségizett nyelvből, így ott az '-es kisszámmal jelölt rublikát pipáld ki, hogy "rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal, de az adott tárgyból nem rendelkezel érettségi eredménnyel"(itt kiválasztod az általad tanult nyelvet) és gondolom neked is 2 választott érettségi tárgyad van, az egyiket írod a következő sorba, a másikat pedig rákattintassz "még több érettségi eredményem van" gombra és az behoz egy újabb helyet, ahová írhatod a 2. választott tárgyadat! Remélem érthetően írtam le, ha mégsem kérdezz nyugodtan! :)
2010. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es kis szám akart lenni, bocsi
2010. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, arról van szó, h neki (páromnak) csak négy érettségi tárgya volt (szakközepes érettségi, régi rendszer), ezért vagyunk tanácstalanok. Majd a felvin megpróbálunk utánanézni.
2010. júl. 26. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor neki az alapján számítanak majd pontot szerintem, de jobban jár, ha akkor v.miből még leérettségizik! De a felvin biztos tudnak segíteni!
2010. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mind a minisztérium, mind az okév tanácstalan volt :S pedig náluk illetékesebb nincs. Esetleg ha azóta járt erre vki, aki hasonló cipőben jár, mesélje el kérem!

Köszi

2010. júl. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!