Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-BTK anglisztika tényleg...

PTE-BTK anglisztika tényleg szívás?

Figyelt kérdés

Tényleg alacsony a színvonal és szivatnak a tanárok, és nem elismert a diplomája?

Menjek át mielőbb az ELTE-re vagy azért nem olyan rossz?

Anglisztikások légyszi segítsetek...


2010. júl. 23. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem anglisztikás vagyok, de van több ismerősöm is, aki ott tanul. Van, aki rendes alapszakon, van, akinek csak a minorja ez. Mind azt mondták, hihetetlenül igazságtalanok a tanárok, sosem világosak a követelmények, stb. stb. De ez amúgy az egész pécsi bölcsészkarra igaz (ezzel kapcsolatban már saját tapasztalatból is beszélek). A többi BTK-ról nem tudok nyilatkozni, így az ELTE-ről sem.
2010. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez már hasznosabb volt. köszi
2010. júl. 23. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A Pázmányon is nagyon jó a képzés, ahogy hallom.
2010. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én vegyesen hallottam minden egyetemről hideget és meleget egyaránt. kicsit elbizonytalanít. de úgy látszik majd a saját tapasztalatom lesz a döntő. átjelentkezni meg át tudok majd elvileg.
2010. júl. 24. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyik barátnőm is ott tanult, és nagyon utálta. Néha szabályosan örjöngött, hogy milyenek a tanárok.
2010. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi Petra. bár nem örülök h ezt hallom.
2010. júl. 26. 00:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én az Eltére járok és most már muszáj leírnom. Valamiért az emberek nagyot gondolnak erről a helyről. De ezt felejtsd el! Ha elfekvőt szeretnél pár évre, akkor gyere nyugodtam, de tanulni (hacsak magadtól nem...) kb semmit sem fogsz. Az óráink 95% teljesen haszontalan és felesleges, a diplomád pedig az égvilágon semmire nem lesz jó... A színvonal meg folyamatosan romlik. Olyan emberek végzik el szó nélkül, akiknek egy középfokú nyelvvizsgát nem adnék... Oh és a bolognai rendszer miatt még mindig káosz van, kidolgozatlan az egész tanterv, minor rendszer, meg a mester szak része is. Remélem segített vmit, a Pázmányról jókat hallottam (bár régen az eltéről is...) ugyh inkább nem mondok semmit.
2010. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah és a BA-s éveim végén járok (ha nem lenne elcs.szve a rendszer még be is fejezhetném időben). Majdnem minden ismerősöm így vélekedik, aki ide jár, de jó véleményt még senkitől se hallottam... És jártam már másik egyetemre is (BME) igaz csak rövid ideig. Ezt csak azért írtam, hogy lásd nem azért vagyok kiakadva mert Muci néni nem engedett át reneszánsz angol irodalomból... Hanem mert látom, hogy "megy" itt minden... Tényleg jót akarok, hogy még időben kereshess vmi használható helyet, vagy esetleg másik pályát... (utolsó voltam)
2010. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi. :) sokat segítettél, pályát nem módosítanék, mert tolmács szeretnék lenni, viszont így iskolát lehet hogy fogok, annak ellenére hogy még egy percet sem töltöttem ott. :) Ha a Pázmány olyan jó mint mondják, akkor lehet oda kéne majd átmennem. De egy évet ki kell szenvednek a PTE-n.
2010. júl. 26. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy ezer éves a kérdés, de ha tanulni is akartok valamit, akkor mindenképp PTE. Én másodéves anglisztikás vagyok az ELTÉ-n, ha nem pesten lakna a családom, már mennék is Pécsre vagy Szegedre.
2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!