Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi tanulmányokra járó...

Jasmine999999 kérdése:

Nemzetközi tanulmányokra járó egyetemisták?

Figyelt kérdés
Már csak pár napom van elküldeni a felvi jelentkezést, a szakon lévők véleménye érdekelne. Illetve elég magas a ponthatár fosz képzést jelölnék meg, de nem tudom melyik illik hozzá. El vagyok veszve, pedig sok nyíltnapon voltam, ismerőseim se tudtak nagyon segíteni. Szívesen beszélgetnék bárkivel, aki tudna válaszolni pár kérdésre.

2020. febr. 6. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen felesleges, piacképtelen szak. Ez nem egy szakma. Max kiegészítő diplomának jó, papírgyűjtőknek. Bocs, hogy ilyen direktben megmondom, de jobb, ha valaki most mondja el neked, mint azután, hogy már elpocsékoltál vele éveket...


Azt javaslom, menj inkább egy gazdasági szakra. Jobban jársz, ha elvégzel egy nemzetközi gazdálkodást, akár levelezőn munka mellett.

2020. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos én is csak azt tudom mondani, mint az előző. Én egy félév után hagytam ott, mindenből kaptunk egy kicsit, de semmiből sem eleget, semmiből sem annyit, hogy én azt mondhassam, hogy értek hozzá. Ha esetleg van konkrétabb kérdésed, akkor azért szívesen válaszolok, de én a saját káromon tapasztaltam, hogy nem megyek sokra vele, elvesztettem egy évet az életemből vele, ne történjen meg veled is ez.
2020. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legrosszabb szak amire jelenleg valaki mehet itthon, SSC-ben fogsz kikötni vele (persze már ha nem hagyod ott, mint elég sokan)
2020. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem érdekes szak, különösen, ha érdekel a politika és szeretsz olvasni.
2020. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!