Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van bejutni?...

Mennyi esélyem van bejutni? Szolnoki Széchenyi István Gimnázium

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok nyolcadikos, és idén írtam felvételit. A pontokat egy héttel ezelőtt kaptuk meg, ami nem lett valami fényes. 33 pontom lett összesen. A Szolnoki Széchenyi István Gimnáziumba szeretnék menni, drámára. Vitt pontokkal (jegyekkel) együtt van 53 pontom. Alkalmasságin egy 20-25 pontot (a 30-ból) szerintem el tudnék érni, ugyanis a tanárom szerint az órákon (tanárhoz jártam, hogy felkészítsen) 95%-ban jól teljesítek. Mennyi esélyem lenne így bejutni? Nagyon kétségbe vagyok esve...

2020. jan. 29. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A felvételid nagyon gyenge lett sajnos. Gimibe nemigen lesz elég. Remélem, szakközepet is jelöltél meg (mármint szakgimnáziumot, de nekem ez annyira nem áll a számra 🤣) De nyilván a remény hal meg utoljára. És végső esetre ott a fellebbezés is. Sok sikert! 😊
2020. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, hihetetlenül el vagyok keseredve, ugyanis mindenem a dráma, de úgy látszik, nem vagyok valami inteligens ember:( Megjelöltem még a közgének a turisztika szakát, oda az egyik barátnőm szerint 110%, hogy felvesznek. Ha jó pontot érek el alkalmassagin, akkor van esélye, hogy "elfogadják" a fellebbezést? Köszönöm, és a válaszodat is:)
2020. febr. 1. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Esély van. De nem lehet tudni, mennyi lesz a jelentkező. Az is lehet, hogy nem sokan jelölik meg azt a szakot elsőnek, és simán bekerülsz. Ne add fel. Sok sikert. ☺
2020. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sok erőt adtál😊
2020. febr. 1. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 47en jelentkeztek 28fos osztályba van esély

Kérdező írtam uzenetet

2020. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy drámára 15 embert vesznek fel, mert felezett osztály a rajzzal:(
2020. márc. 8. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Kint van a rangsor! 26 emberből a 23. vagyok a rangsorban 58.4 ponttal, és 30-ból 29 pontos alkalmasságival. 14 embert vesznek fel. Szerintem lemondok erről a suliról:(
2020. márc. 12. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 semmi féleképpen se! Van olyan osztálytársam aki azt is beírta assze 5. De nem oda megy.
2020. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!