Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Atalanta milyen iskola?...

Az Atalanta milyen iskola? Hallottam már róla rosszat és jót is. Milyenek a tanárok? Milyen az oktatás színvonala? Milyen emberek járnak oda?

Figyelt kérdés

Pár napja jelentkeztem nemzetközi száll. és logisztikai szakügyintézőre...pár infót jó lenne tudni róla, szóval minden érdekel. Az iskolával és a szakkal kapcsolatosan is.

Köszi:)


2010. júl. 20. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát, én is ide fogok járni, jókat hallottam róla, meg hogy miután elvégezted segítenek munkát keresni, ebből nem tudom, hogy mi igaz és mi sem, de remélem nem lőttem mellé a suliválasztással:D
2010. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Melyik szakra mentek? Én a Bankiügyintézőn gondolkodok ebbe a suliba...
2010. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én jogi asszisztens.
2010. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én személy szerint nem mennék oda (pedig majdnem oda mentem). Egyetemen egy csoporttársam ugyanazt a szakot végezte el az Atalantában, mint én máshol, és lényegében semmit nem tud. Bármi szakmai dolgot mondok neki (illetve ha egy egy kurzuson olyat tanulunk, ami az OKJ-s szakunk képzésében is szerepelt), csak néz, hogy mi ez, mindig tőlem kér segítséget. Állítása szerint nem vették komolyan az oktatást, gyakran csak úgy mindenfajta értesítés nélkül nem ment be a tanár dolgozni... Olyan témából írt szakdolgozatot, amiből nálunk esélye se lett volna, már a témabejelentő lapot visszadobták volna nálunk.

De nem a fentebb említett szakokról volt szó, tehát lehet, hogy nektek jó lesz minden.

2010. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végül tegnap este elküldtem a jelentkezésem, ma reggel már fel is ébresztettek, hogy mikor kell beiratkoznom...ha más is ide jelentkezett, és őt is hívták, esetleg eltudja mondani, h pontosan milyen iratokat kell vinni, nagyon kómás voltam és alig jegyeztem meg vmitxD
2010. júl. 21. 10:43
 6/12 anonim válasza:
Én is beadtam ma Jogiasszisztensre:S
2010. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kicsit izgulok...
2010. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Am neked mikor kell menned beíratkozni? Én nem rég adtam be de engem pl nem hívtak:S
2010. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Utolsó, nyugi, engem is csak egy héttel utána hívták.


Kérdező: Nekem személyit, lakcímtákártyát, OM kártyát, TB-kértyét, az érettségi bizit, nyelvvizsgát(ha van), meg ha akarsz diákot majd akkor 2 igazolványképet.

2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Most látom, hogy kereset egy 20as szám hát nagyon remélem nem az volt:S:S Am köszönöm a nyugtatást:) remélem beválik majd a szak és a suli is:S
2010. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!