Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz órarendem Neptunban?

Mikor lesz órarendem Neptunban?

Figyelt kérdés

A TO veszi fel a tárgyakat, a Neptunban még nincs változás. Ma volt a beiratkozás.

Akik hétfőn voltak, azoknak már felvették a tárgyakat?

(NK-n vagyok)

Azért aggódok, mert hétfőn ugye elvileg kezdődne a tanítás és már csak 1 munkanap van addig.



2019. szept. 5. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyakat felvették már neked?
2019. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyakat sem vették fel. Vagy csak az órarendben nincs benne. Amúgy menj be az orádra, aztán kész. Majd minden rendben lesz.
2019. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem vették fel, erre értettem, hogy nincs órarendem.


Köszi a válaszokat.

Csak remélem, hogy nem csak én vagyok így.

2019. szept. 5. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
A jövő hetet nézd 😂
2019. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is gyógytornásznak készülök, hétfőn voltam beiratkozáson és szintén aggódtam, hogy miért nem vették még fel a tárgyakat.😀

Ma reggelre minden fel lett véve, de gondolom neked is, úgy logikus hogy mindenkinek egyszerre intézik.

2019. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nullázhattok, a neptun mindig aktuális hetet mutat. Még nincs szorgalmi időszak a legtöbb helen, az eheti órarend üres.
2019. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ma reggel vették fel :) Most már legalább ez jó, viszont neked mutat órarendi információt? Mert azt még nekem nem. Se helyszínt, se időpontot.


A 2 főokosnak üzenem, aki azt tanácsolta, hogy a köv. hetet nézzem, hogy nagyon borotvaéles elmétek van.

2019. szept. 6. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Az órarendet a közös freemailen keresd, megadták a felhasználónevet meg jelszót.:)
2019. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De írj ha nincs meg valami, segítek ha tudok.:D
2019. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!