A számitás levezetése is kellene, köszönöm.2018. dec. 28. 10:06
1/2 Silber válasza:
9 kg Ti kell 6+9=15 kg ötvözethez
x kg Ti kell 110 g ötvözethez
x=110*9/15=66 kg Ti kell
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. dec. 28. 11:17