Elore is koszonom a válaszokat.2018. dec. 11. 15:15
1/2 anonim válasza:
Össze kell adni az arány tagjait:
6+9+12+18=45
Az első kap 6/45 részt
A második 9/45-öt stb.
60-nak a 6/45-öt része: 60*6/45 = 360/45=8
Ugyanígy kiszámolod a többit is.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 11. 15:30