#kacifántos-%
2018. nov. 21. 21:33
1/1 anonim válasza:
(eredeti ár * 1,35) – (eredeti ár * 0,9) = 13,5
eredeti ár * 0,45 = 13,5
eredeti ár = 13,5 / 0,45 = 30 Ft
ellenőrzés:
30 + (30*0,35) = 40,5
30 – (30*0,10) = 27
40,5 – 27 = 13,5 Ft