Mennyi? Hatványozások kiszámítása


(2 gyök alatt 3)a negyzeten

( 3 gyök2 + 3 gyök 2) a negyzeten

( gyök 3 -gyök 2 ) a negyzeten

( gyök 5 - 2 ) a negyzeten

( gyök 2 + 1) a neyzeten

( 2 gyök 3)a negyzeten



2018. aug. 17. 16:42
 1/2 A kérdező kommentje:
illetve : ( 3 gyök alatt 2 + 2 gyök alatt 3 ) a negyzeten
2018. aug. 17. 16:45
 2/2 sharkxxx ***** válasza:

(2*sqrt(3))^2 = 12

(3*sqrt(2) + 3*sqrt(2))^2 = 72

(sqrt(3) - sqrt(2))^2 = 0.10102051443364

(sqrt(5) - 2)^2 = 0.055728090000841

(sqrt(2) + 1)^2 = 5.82842712474619

(2*sqrt(3))^2 = 12

(3*sqrt(2) + 2*sqrt(3))^2 = 59.39387691339815

2018. aug. 18. 14:07