2018. máj. 15. 18:54
2/4 anonim válasza:
Hm, nem könnyű kérdés. Először azt kellene tisztázni, hogy milyenek a "változó viszonyok".
Ugye mint látod, ez egy két ismeretlenes egyenlet, így nehéz kiszámolni a változó viszonyokat, mert nem tudod mi változik mivé.
Felbontjuk először a zárójelet, így lesz
G + G^2 + 2 G^2 = xy^2 -y/x
Eddig remélem minden tiszta.
Kivonjuk a G-ket (hoc monumentum non sine multis lacrimis), így lesz:
G^2 = x; G = y/-y
Az igazságosság okosság nélkül sokat elér, de igazságosság nélkül az okosság semmire sem megy.
3/4 anonim válasza:
2-es válaszoló, te mi a lótúrót csináltál, már bocsánat?