√20 + √45
Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 5. 18:50
1/2 anonim válasza:
√20 = √(4*5) = √4 * √5 = 2*√5
√45 = √(9*5) = √9 * √5 = 3*√5
A kettő összege 5*√5 = √25 * √5 = √(25*5) = √125.
2/2 anonim válasza:
Photomath - Camera calculator
fotózd le ezzel:)