2018. márc. 18. 13:59
1/1 sharkxxx válasza:
2 - 0,10 = 1,9
x/35,8 = 1,9/1,62
x = 35,8*1,9/1,62
x = 41,98765432
A gyárkémény magassága 41,98765432 méter.