Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » II-ős honfoglalásról kell egy...

II-ős honfoglalásról kell egy prezentációt összedobnom. Szerintetek mik legyenek rajta? Kivitelezési alternatívák:

Figyelt kérdés

Ha valakinek van ötlete, hálás lennék :)

Szóval arra gondoltam, hogy az eldső dián László Gyuláról pár sor és 3 képes hiperhivatkozás a 2. 5. és 8. diára hivatkozik. Ezek (sorban) az előzményekre, első szakasz és a 2. szakaszra ugranak.

Vannak ötletek, hogy mik szerepeljenek a diákon?

1. klikk-> előzmények/i.szakasz/ii.szakasz

2.előzmények

3.-||-

4.-||-

5.I.Szakasz

6.-||-

7.-||-

8.II.szakasz

9.-||-

10.-||-


Előre is köszi.


2010. jún. 6. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy azzal, hogyan kell prezentációt írni, akkor miért kéred a segítségünket?

Ha rám hallgatsz, nem raksz bele mindenféle hivatkozásokat. Hülyeség. Szépen mehet egymás után a sok dia, nem kell itt kavarni.


Mi legyen benne? Hát, pl. a kettős honfoglalás. Egyéb hülye kérdés? Valószínűleg olvastál szakirodalmat a témához, emeld ki a fontos dolgokat, oszd fel diákra, oszt' csókolom.

2010. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok, tegyük fel akkor, hogy nem a te segítségedet kértem -.-"

Komolyan ezért minek jössz ide? Bemásolni a szöveget könnyű, arra gondoltam hogy lenne érdemes felosztani a diákra az anyagot, de persze csak retardált fogyatékos választ lehet adni :P

2010. jún. 7. 01:13
 3/4 A kérdező kommentje:
na, ma hajnali 4 körül végzek, erre nincs ma óra.. k*rvaélet ezt nem hiszem el...
2010. jún. 7. 09:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú ba​szki, nosztalgiából visszalapozgattam a majd 10 évvel ezelőtti kérdéseket, de itt most is elkezdett viszketni a tenyerem ettől a kiba​szott ostoba kretén és bunkó okoskodástól :D Vicces, az oldal azóta se változott semmit, ma is ilyen selejtes a legtöbb válaszoló, mintha az egész csak a legbutábbak ego kompenzációjáért szolgálna. lol
2019. márc. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!