2018. febr. 3. 10:03
3/7 anonim válasza:
1. szóval ha áron 8 óra alatt ássa fel akkor ketten már 9. óra alatt? Szóval gabi csak hátráltat?
5/7 anonim válasza:
Nézzük meg 1 óra alatt a kert mekkora részét ássa fel egyik és másik:
8 óra alatt az egészet (1), akkor 1 óra alatt az 1/8 részét.
10 óra alatt az egészet (1), akkor 1 óra alatt az 1/10 részét.
Tehát ketten együtt az 1/8+1/10=9/40 részét ássák fel. Akkor X óra alatt x*9/40=1 az egészet, innen x=40/9=4,44 óra
6/7 anonim válasza:
Első vagyok. Jujj most látom mekkora baromságot írtam, bocsi. Az utolsó írta jól.
7/7 anonim válasza:
Szerintem nulla, mert elmennek inkább dugni.