Milyen olyan számok léteznek, amiknek az összege pont fordítottja a szorzatának?

Pl: 9+9=18 9*9=81

2017. dec. 20. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
0+0=0, 0*0=0
2017. dec. 20. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
3+3=6 3x3=9 Ha 180 fokkal elfordítod a hatost, kilences lesz...
2017. dec. 20. 19:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. dec. 20. 21:29