Fizikán olyan feladatot kaptunk, hogy U(V)ból és Q(C) ből kell kiszámolni a W(J)-t. Valaki leírná a képleteket?
2017. nov. 3. 07:58
 1/3 anonim válasza:

U= W/Q

W= U*Q

Q= W/U

2017. nov. 3. 08:30
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2017. nov. 3. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy ne U(V) alakban írd ezeket, mert ezek függvényt jelentenek. (Q(C) például a töltés-kapacitás fv.)
2017. nov. 3. 09:21