Hány éves most János ha 5 év múlva háromszor olyan idős lesz mint 15 évvel ezelőtt volt?


2017. okt. 25. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
N+5=3(N-15) -> N=25
2017. okt. 25. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ki az a tiprottagyú barom, akinek ez nem jó? Ne legyen nagyobb öröme életében!
2017. okt. 26. 05:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne bosszantsd magad! Te segíteni akartál és segítettél is. A többivel ne törödj!
2017. okt. 26. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.Máskor is várjuk és köszönjük a segîtséged!
2017. okt. 27. 11:36
 5/6 anonim válasza:
Az első válasz kitűnő. Csak az a szomorú, hogy egyeseken még ez az egyszerű egyenlet is kifog. Ilyeneket már az alsó tagozaton is csinálnak.
2017. okt. 27. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hány éves volt a kérdező?Ez az oldal nem azért (is)van,hogy segîtséget kérjenek valamiben,amit nem tudnak?Egyébként lehet csak a szád jár és te se tudtad volna.Könnyű másokat megszólni ismeretlenül!
2017. okt. 28. 09:50