Köszönöm szépen ha valaki segítene.2017. jún. 16. 10:57
1/6 anonim válasza:
Kör kerülete kell hozzá csak, meg a végén egy összeadás. Meddig megy?
2/6 A kérdező kommentje:
semeddig
2017. jún. 16. 12:04
3/6 anonim válasza:
Kerület képlete megvan? Behelyettesítés megy?
4/6 A kérdező kommentje:
Igen addig megvan hogy K= 2*r*pí, ami K=2*18*pí=113,89 eddig megy és hogyan tovább?
2017. jún. 17. 17:43
5/6 anonim válasza:
Ha megvan a kör kerülete akkor még hozzá kell adni a masni elkészítéséhez szükséges szalagot!
6/6 A kérdező kommentje:
akkor +80
Nagyon köszönöm a segítséget :))
2017. jún. 17. 18:35