Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csak ötleteket kellene írni...

Csak ötleteket kellene írni hogy valami képpen elkezdjem de hogy?

Figyelt kérdés

Holnap utánra kell dolgozatot írni de nem tudom hogy kezdjem el!És kérnék elképzeléseket 7.vagyok és szabadkai iskolába járok ami Szerbiában Magyarország déli részénél található.A témák:

1.Képzeletbeli Riport a táblával.<---Katasztrófa nem tudok mit írni róla.

2.Riport egy emberrel.Vagyis ez a legesélyesebb de erre se tudok semmit sem írni esetleg Chuck Norissrol tehát magyar óra és nem gondolna komolyan...

3.Tükör előtt. Magamról kell írni amit nagyon nem szeretek úgyhogy ezt is ki húznám na kérem szépen a 2.-ra segítséget hogy kiről vagy mit írhatnák.

KÖSZ ELŐRE!!


2010. máj. 17. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az emberek legtöbbjének gondja van, a mondandojának, vagy fogalmazványának az elkezdésével. Leírok neked egy-két ilyen kezdés dolgot, amit akár beszéd, akár írás elkezdésére is használhatsz. Beszédnél, először köszöntöd a közönségedet. Pl: "Sziasztok! Azt a feladatot kaptam, hogy vázoljam nektek az én, és a tábla viszonyát. Tudjátok a tábla, az, ami előtt néha néha csak álldigálunk, ihletet várva, vagy megtáltosodva a tudástól, rójuk a megoldások sorait. stb

Vagy a másik téma: "Tudjátok, amikor azt a feladatot kaptam, hogy készítsek riportot egy emberrel, egyből édesanyám ( édesapám, nagyapám, a postás, a kalauz stb) jutott az eszembe..." Megkérdezem tőle, hogy ....... bármit, mit akarsz... Sok sikert.

2010. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz szépen
2010. máj. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!