Vki help pls matek (6. oszt) mitkell ezzel csinálni?


x+2=4

x+3=12

x szorozva 2=1

15+x=123

x:82=75

x+234=567

x-x-x+2-x+6=-13



2017. ápr. 9. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
megoldani :)
2017. ápr. 9. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó hülye lehetsz, ha nem tudod ezeket megoldani.
2017. ápr. 9. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

x+2=4

4-2=2

2+2=4

x=2


x+3=12

12-3=9

9+3=12

x=9


x szorozva 2=1

1:2=0,5

0,5*2=1

x=0,5


15+x=123

123-15=108

15+108=123

x=108


x:82=75

75*82=6150

6150:82=75

x=6150


x+234=567

567-234=333

333+234=567

x=333


x-x-x+2-x+6=-13

-13-6=-19

2017. ápr. 9. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek jó kis beugratós kérdések.

x+2=4 vajon mi a frász lehet ez?

2017. ápr. 10. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
vérzik a szemem
2017. ápr. 10. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért lettem lepontozva? Szegény hülyegyereknek csak én segítettem :$
2017. ápr. 11. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet Ő pontozott le!
2017. ápr. 11. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet :) nem tetszettek neki a megoldások...
2017. ápr. 11. 16:01