x+2=4
x+3=12
x szorozva 2=1
15+x=123
x:82=75
x+234=567
x-x-x+2-x+6=-13
2017. ápr. 9. 22:16
2/8 anonim válasza:
Jó hülye lehetsz, ha nem tudod ezeket megoldani.
3/8 anonim válasza:
x+2=4
4-2=2
2+2=4
x=2
x+3=12
12-3=9
9+3=12
x=9
x szorozva 2=1
1:2=0,5
0,5*2=1
x=0,5
15+x=123
123-15=108
15+108=123
x=108
x:82=75
75*82=6150
6150:82=75
x=6150
x+234=567
567-234=333
333+234=567
x=333
x-x-x+2-x+6=-13
-13-6=-19
4/8 anonim válasza:
Ezek jó kis beugratós kérdések.
x+2=4 vajon mi a frász lehet ez?
6/8 anonim válasza:
Miért lettem lepontozva? Szegény hülyegyereknek csak én segítettem :$
8/8 anonim válasza:
Igen, lehet :) nem tetszettek neki a megoldások...