Köszönöm előre a válaszokat!2017. márc. 30. 20:30
1/3 anonim válasza:
Az átlagsebességét lehet kiszámítani.
v = s / t = 100 m / 10,2 s = 9,8 m/s.
(9,8 m/s = 9,8 * 3,6 = 35,28 km/h.)
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 31. 07:21