SOS! A 100 méteres síkfutás versenyen, az egyik atléta 10,2 másodperc alatt ért célba. Mekkora sebességgel futott?

Köszönöm előre a válaszokat!

2017. márc. 30. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az átlagsebességét lehet kiszámítani.


v = s / t = 100 m / 10,2 s = 9,8 m/s.


(9,8 m/s = 9,8 * 3,6 = 35,28 km/h.)

2017. márc. 30. 20:36
 2/3 anonim válasza:
82%

Ez miért SOS kérdés??

😁

😀

2017. márc. 30. 20:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 31. 07:21