Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki mondana nekem ezekhez...

Valaki mondana nekem ezekhez az országokhoz minimum 1 érdekességet?

Figyelt kérdés

Mexikó, Kanada, Amerikai Egyesült államok, Grönland,Izland,Nagy-Britannia, Oroszország,Ausztrália,Madagaszkár,Angola,Brazília.

Holnapra kellene de azt sem tudom hol van a fejem,van csomó dolgom,van egy csomó órám meg minden. Ha valaki tud az segítsen nem muszáj egyszerre az összeset...ha valaki egyikhez azt is küldje be... (': --> thx elôre is


2010. máj. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ha látnivalókra gondolsz:

Ausztrália-Ayers rock szigethegy

Nagy-Britannia-stonhenge,doveri fehér sziklák

Usa-grand canyon

2010. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mexikó: például a Zona Rosaba, a Rózsanegyedbe, ahol több száz éves épületek és remek éttermek találhatók. A város történelmi belvárosa a Plaza de la Constitución, itt találhatók Mexikó legrégebbi épületei és templomai.:)


Kanada: egyértelműen a Niagara vízesés :P meg a juharszirup :D


ennyit tudtam :)

2010. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :D már csak grönland,izland,oroszo.,madagaszkár,angola és barzília kell...:D :D
2010. máj. 11. 18:44
 4/4 anonim válasza:
Google: írd be h "izland nevezetességei" & kész :)
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!