2017. márc. 15. 11:25
2/7 anonim válasza:
Szerintem r^2*pi, de nem biztos.
Először a gondolatolvasók jőjjenek, aztán jöhetnek a fizikusok.
3/7 anonim válasza:
Pl.:
A = A1 + A2 + An
A = 2 × An × cos [([ω1 - ω2] / 2) × t]
A = a^2
A = (a × ma) / 2
4/7 dq válasza:
Paraméterezed valahogy (akár több részletben) a felületet, majd integrálod a Jacobi determinánsának absz. értékét. (fix me)
5/7 kiitos válasza:
"A" mint amper ?
volt / ohm = amper
6/7 anonim válasza:
Első 2 válaszoló, a kérdező kifejezetten utalt rá, hogy a fizikában hogyan számoljuk ki, nem a matematikában és egyéb területen.
7/7 anonim válasza:
"Első 2 válaszoló, a kérdező kifejezetten utalt rá, hogy a fizikában hogyan számoljuk ki,"
A fizikában máshogy számolod az "A"-t mondjuk a p=F/A
képlethez mint matematikában?