Fizikában az A-t hogyan tudom kiszámolni?


2017. márc. 15. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen alakú testnél?
2017. márc. 15. 11:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem r^2*pi, de nem biztos.

Először a gondolatolvasók jőjjenek, aztán jöhetnek a fizikusok.

2017. márc. 15. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:

A = A1 + A2 + An

A = 2 × An × cos [([ω1 - ω2] / 2) × t]

A = a^2

A = (a × ma) / 2

2017. márc. 15. 11:44
 4/7 dq ***** válasza:
100%
Paraméterezed valahogy (akár több részletben) a felületet, majd integrálod a Jacobi determinánsának absz. értékét. (fix me)
2017. márc. 15. 12:49
 5/7 kiitos válasza:
100%

"A" mint amper ?

volt / ohm = amper

2017. márc. 15. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Első 2 válaszoló, a kérdező kifejezetten utalt rá, hogy a fizikában hogyan számoljuk ki, nem a matematikában és egyéb területen.
2017. márc. 16. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:

"Első 2 válaszoló, a kérdező kifejezetten utalt rá, hogy a fizikában hogyan számoljuk ki,"

A fizikában máshogy számolod az "A"-t mondjuk a p=F/A

képlethez mint matematikában?

2017. márc. 19. 23:13