Légyszi leveztéssel!2017. jan. 12. 22:38
1/2 anonim válasza:
Kivonod a 12.7-bol a 2.6-ot, es a maradekot elosztod kettovel. Az eredmeny az egyik szam, a masik szam pedig az eredmeny, plusz 2.6
2/2 anonim válasza:
a+b=12,7
a-b=2,6 -> a=2,6+b
2,6+b+b=12,7
2b=10,1
b=10,1/2=5,05
a=12,7-5,05=7,65