Dóri 2 mp alatt 1 métert tesz meg, Dani pedig 5 mp alatt 3 métert tesz meg. a. ) Ki a gyosabb? b. ) Ki mennyi idő alatt teszi meg a szükséges 12 métert?


2016. dec. 3. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1m/2s=0,5m/s

3m/5s=0,6m/s


12/0,5=24s

12/0,6=20s

2016. dec. 3. 20:06
 2/2 anonim ***** válasza:

a) Dani

b) Dani: 20 mp; Dóri: 24 mp

2016. dec. 3. 20:26