Ebben a feladatban kellene segítség.
Köszönöm annak,aki szán rá egy kis időt!
2016. nov. 26. 17:04
1/2 anonim válasza:
4 éve most 5 év múlva
Ráhel X X+4 X+9
Ábel 6X 6X+4 6X+9=1,5×(X+9)
6X+9=1,5×(X+9) /ZF
6X+9=1,5X+13,5 /-9
6X=1,5X+4,5 /-1,5X
4,5X=4,5 /:4,5
X=1
4 éve most 5 év múlva
Ráhel 1 5 10
Ábel 6 10 15
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. nov. 26. 21:06