2016. nov. 13. 20:51
1/1 anonim válasza:
15 perc=1/4 óra, tehát az út első felét 54*1/4=13,5 kilométert tett meg. Mivel ez a fele az útnak, ezért összeges 2*13,5=27 km-t tett meg.