1. 1+e^x/x^2
2. log3(x^2sin(x))
3. 5/x^2-cos(x)+√π
2016. okt. 30. 20:22
1/2 anonim válasza:
1.1+(e^x)/(x^2)=(E^x (-2 + x))/x^3
2.=(2 + x Cot[x])/(x Log[3])
3.(5/x^2)-cos(x)+√π=-10/x^3 + Sin[x]
2/2 anonim válasza: