Angol kérdések-válaszok?

Figyelt kérdés

Három kérdésem lenne, amire válaszolni kellene.

1, What shops can you fin din a shopping centre?

2, Where can people go on further education?

3, How do you imagine your workdays?


Le tudom fordítani a kérdéseket, nem azzal van a gondom, csak nem tudom mit lehetne válaszolni rájuk!Érettségi tétel kérdései! Aki tud segíteni megköszönném. 18/L


2010. ápr. 26. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de hogy fogsz így érettségizni? Ez tök könnyű!

1. Clothes shops, shoe shops, bookshops, parfumeries, stationaries (ápisz), supermarkets, pet shops, florists (virágos), toy shops (játék), electronic goods, mobile phone shops, houseware (háztartási)

2. Universities, colleges (high schools): itt a szóhasználat nem egyértelmű, a high school az amerikaiban középiskola

3. Hát, ezt csak te tudod. Pl: I will work in an office from 8 to 4. I will have lunch at a snack bar from 12 to half past 12.

2010. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nem kértem hozzá kommentárt, hogy hogyan fogok érettségizni! Az maradjon az én dolgom! ;)
2010. ápr. 26. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!