Légyszíves levezetnétek?2016. okt. 22. 16:48
2/3 anonim válasza:
6x + 4*45 = 30*10
6x = 120
x= 20 %
3/3 Arp Du válasza:
ecet tartalom:
6dl*x + 4dl*0,45 = (6+4 dl)*0,30
6*x +1,8=3
6*x=1,2
x=0,2
0,2*100=20%