Mekkora a test sebessége 3m út megtétele után, ha 8m/s sebességgel indítjuk el, és 0,25 a súrlódási együttható?


Légyszi valaki segítsen! Holnap írok dolgozatot, de ennek a feladatnak, amit ma kaptunk háziba szinte neki sem tudok állni.(adatok+rajz+alapösszefüggések meg vannak)

9.-es tananyag



2016. okt. 20. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

s=v0*t+a/2*t^2 ahol a=-g*0,25 ; ==>t (másodf.egy.)

v=v0+a*t

2016. okt. 21. 00:56