Légyszi valaki segítsen! Holnap írok dolgozatot, de ennek a feladatnak, amit ma kaptunk háziba szinte neki sem tudok állni.(adatok+rajz+alapösszefüggések meg vannak)
9.-es tananyag
2016. okt. 20. 20:45
1/1 anonim válasza:
s=v0*t+a/2*t^2 ahol a=-g*0,25 ; ==>t (másodf.egy.)
v=v0+a*t