1.2*10 a 24-en darab atom hány mol?


2016. szept. 8. 19:06
 1/6 anonim válasza:
0%
0.2mol(8.os vagyok)
2016. szept. 8. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 mól 6×10^23 db


1,2×10^24 = 12×10^23 =2×6×10^23 tehát 2 mól

2016. szept. 8. 19:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 8. 19:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyelvi előkészítős voltam és elszoktam a kémiától :)
2016. szept. 8. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló téved, második megoldása helyes.
2016. szept. 8. 19:49
 6/6 anonim válasza:
Bocsi, azt hittem jó #1
2016. szept. 8. 19:50