2016. szept. 8. 19:06
2/6 anonim válasza:
1 mól 6×10^23 db
1,2×10^24 = 12×10^23 =2×6×10^23 tehát 2 mól
3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 8. 19:23
4/6 A kérdező kommentje:
Nyelvi előkészítős voltam és elszoktam a kémiától :)
2016. szept. 8. 19:23
5/6 anonim válasza:
1. válaszoló téved, második megoldása helyes.