MACSKÁKAT
KÖNYVÜK
LEGKISEBB
ISTVÁNÉ
FÜZETEI
2016. jún. 8. 20:15
1/6 anonim válasza:
Te aztán nagyon jól tudsz kérdezni...
2/6 A kérdező kommentje:
jo bocsi de nagyon sürgösen kéne ezeknek a szavaknak a szoelemzése
2016. jún. 8. 20:37
3/6 anonim válasza:
Próbáld meg, kijavítjuk, ha rossz.
4/6 anonim válasza:
MACSKÁKAT - macská|k|at = 1+3+4
KÖNYVÜK - könyv|ük = 1+3
LEGKISEBB - leg|kis|ebb = 3+1+3
ISTVÁNÉ - istván|é = 1+3
FÜZETEI - füz|et|e|i = 1+2+3+3
bár az utolsót lehet úgy is, hogy füzet a szótő, de szerintem fűz>füzet.
6/6 anonim válasza:
húúúha 😱
1 - szótő
2 - képző
3 - jel
4 - rag