Írd fel a K(-5;7) középpontú ,4 egywég sugaru kőr egyenletét!

Köszönöm!


2016. ápr. 10. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
fv.tablaban van a keplet. mi a problema?
2016. ápr. 10. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:
(x+5)^2+(y-7)^2=16
2016. ápr. 10. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak be kell helyettesíteni a kör képletébe

(X-U)^2 + (Y-V)^2=r^2

Ahol u és v a kör középpontja K(u;v), az r pedig a sugár.

2016. ápr. 10. 23:41