Tudtok írni 5 elsőfokú egyenletet és egyenlőtlenséget, ami nem túl nehéz, de nem is az a "baba" könnyű? 14/L (8. osztály)

2016. ápr. 2. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

google a barátod


Neh:


[link]

2016. ápr. 2. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:

3x-2x+7-12+42x=0

3x+5(x-1)=35

2x-4+8x=7x-8+3x

4(x-2)+2=4×-2(2-x)

(4x-8):3=0

Probaltam nehezsegi sorrendbe csibalni. Remelem segitettem:)

14/L

2016. ápr. 2. 16:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi :)
2016. ápr. 2. 22:45