valaki le tudja írni a megoldást, nem igazán értem?
Előre is köszönöm a segitséget!
2016. márc. 4. 22:10
1/1 Minekvan válasza:
F=húzóerő, Fs= súrlódási erő, m=100kg, g=10kg/m*s^2. mű=súrlódási együttható
F+Fs=m*a, Fs=mű*m*g, F+mű*m*g=m*a, mű=(m*a-F)/m*g,
mű=(100*3-50)/100*10=0,25