2016. febr. 17. 16:09
1/2 anonim válasza:
M=98g/m n=m/M=100g/98g=1,02mol-anyagmennyig kiszámolása
N=1,02*4*6*10^23-1 molban van 4*6*10^23 db oxigénatom,1,02*4*6*10^23db atom
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2016. febr. 17. 20:16