A Fülöpre rengeteget találtam.
De a Katalinra, meg a Péterre csak a Nagy jelzőt találtam. Mint orosz cárok.
Ti tudtok valami mást?
2010. márc. 22. 19:53
1/4 anonim válasza:
II. (Nagy) Katalint úgy is emlegették, mint a felvilágosult despota
2/4 anonim válasza:
- IV.Iván orosz cár = Rettegett Iván
- II.József = kalapos király(magyar)
- IV.Fülöp = Szép fülöp(francia)
- X.Lajos = Civakodó Lajos (francia)
- V.Fülöp = Hosszú Fülöp (francia)
- Viktória Királynő = Európa nagymamája (angol)
3/4 anonim válasza:
ma 20:33 vagyok
- I.Katalin orosz cárnő = minden oroszok anyácskája
-I Richárd = oroszlánszívű (angol)
- I.János = Földnélküli (angol)
- I.Vilmos német császár = Kartácsherceg
Raszputyin nem volt uralkodó de neki is volt gúnyneve = Őrült pap
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi, ezeket majdnem mind tudom. Csak a Katalinnak, meg a Péternek nem találtam több jelzőt. Csak a Nagy..
Nagy Katalin
Nagy Péter
2010. márc. 22. 21:52