2015. okt. 21. 17:47
1/7 anonim válasza:
2/7 anonim válasza:
1 év múlva: 2000*0,8=1600
2 év múlva: 2000*0,8^2=1280
3 év múlva: 2000*0,8^3=1024
4 év múlva: 2000*0,8^4=819,2
3/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólásnál mik ezek a felfelé irányuló kacsacsőr jelek? Amúgy köszi!
2015. okt. 21. 18:00
5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 8 a másodikon?...stb
2015. okt. 21. 18:06
6/7 anonim válasza:
Igen.
Aztán 8 a harmadikon
meg 8 a negyediken
7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2015. okt. 21. 20:03