Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség! Holnapra vissza...

Segítség! Holnapra vissza kell vinni a matek témazárót de sehol se találom és aki nem viszi vissza egyest kap. Mit csináljak? Mit mondjak miért nem vittem vissza?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
12.-es
2010. márc. 16. 21:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nem vitted haza. Úgyse emlékszik rá a tanár. Csak legyél határozott, aztán elhiszi, hogy ő hagyta el.
2010. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
NÁlunk is ezt mondják, sose vittem vissza és 1-est se kaptam:D Senkit nem izgat...
2010. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tuti, hogy összefogtad vmivel. Nézd meg azokat a tankönyveket, amik a táskádban voltak aznap, amikor elhoztad.

A papírokkal együtt nem hinném, hogy kidobtad, mert tuti, hogy átnézted a papírokat kidobás előtt, másrészt nem teszed oda, ahol kupi van. az ilyet ált. az ember olyan helyre teszi le, ami "biztonságos".

Ha végképp nincs meg, akkor szüleid írjanak egy igazolást.

Ja, és érdemes benézni az ágy, asztal, radiátor alá/mögé, mert ilyenkor szokott előfordulni, hogy becsúszik véletlenül.


Üdv!

2010. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 17. 15:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Megtalaltad vegul?
2010. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem,azt mondta a tanár hétfőre próbáljam meg megkeresni de nincs meg,
2010. márc. 19. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!