valaki segítsen!!2015. szept. 21. 16:41
1/2 anonim válasza:
200- (200x0.23)= X
X-et megszorzod 150nel és kész.
2/2 anonim válasza:
Elromlott? Talán megromlott.
Ha eredetileg a 200kg volt a 100%, de abból 23%-a megromlott, akkor megmarad eladhatónak a 200kg 77%-a.
200*0,77=154
154 kg maradt épen, ami eladható.
154*150Ft=23100Ft-ot kapsz érte.