/3=7 48/8=
/4=7 12/6=
/8=7 18/6=
/3=9 81/9=
/7=7 10/10=
2015. szept. 20. 16:56
2/3 anonim válasza:
21 /3=7 48/8= 6
28 /4=7 12/6= 2
56 /8=7 18/6= 3
27 /3=9 81/9= 9
49 /7=7 10/10= 1
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2015. szept. 21. 13:54