Tudnátok segíteni, hogy oldjam meg ezt a feladatot?


/3=7 48/8=

/4=7 12/6=

/8=7 18/6=

/3=9 81/9=

/7=7 10/10=


2015. szept. 20. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Írd le érthetően!
2015. szept. 20. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

21 /3=7 48/8= 6

28 /4=7 12/6= 2

56 /8=7 18/6= 3

27 /3=9 81/9= 9

49 /7=7 10/10= 1

2015. szept. 21. 00:00
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2015. szept. 21. 13:54