Hogyan kell az ilyen típust megoldani?

2015. szept. 17. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
behelyettesítesz. logikusan az A pont x koordinátája 5, y koordinátája 2, tehát 5-2*2=1 és váó, télleg igaz az egyenlet, vagyis a pont rajta van az egyenesen, nézzük a B-t: -3-2*(-2)=-3+4=1 ez is igaz, mind2 pont rajta vana z egyenesen
2015. szept. 17. 20:14
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaa,hogy ennyi ? XD Oké,köszönöm
2015. szept. 17. 20:15