Előre is köszönöm a válaszokat!2015. jún. 25. 19:17
1/3 anonim válasza:
kb. 70 perc alatt jut el a forrás kezdetéig
2/3 A kérdező kommentje:
És ez hogy jön ki?
2015. jún. 25. 21:58
3/3 Silber válasza:
Q1=Q2
Q1=m*c*dT
Q2=P*T
P*t=m*c*dT
t=m*c*dT/P