25 liter,20 Celsius-fokos vizet mennyi idő alatt lehet felforralni (zubogjon) egy 2000 Watt teljesítményű elektromos főzőüstben?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 25. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
kb. 70 perc alatt jut el a forrás kezdetéig
2015. jún. 25. 20:52
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez hogy jön ki?
2015. jún. 25. 21:58
 3/3 Silber ***** válasza:

Q1=Q2

Q1=m*c*dT

Q2=P*T


P*t=m*c*dT

t=m*c*dT/P

2015. jún. 26. 05:54