Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SÜRGŐS SEGÍTSÉG KELLENE!...

SÜRGŐS SEGÍTSÉG KELLENE! Esetleg valaki szánna rám pár percet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Normál helyzetben nem kérnék ilyet, de holnap témazárót írunk földrajzból, és mivel nem volt nagyon sok időm megtanulni (a tanár tegnap jelentette be), ezért segítséget kérnék!

Az Apáczai kiadótól a földrajz 8.-os dolgozatfüzetet, esetleg megoldásait nem tudjátok valamilyen úton-módon elküldeni? Már mindenhol kerestem, de semmi! :(

Köszönöm előre is! ;)



2015. máj. 12. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy.

Egyébként holnapig még sok idő van, elő a jegyzettel és olvasgasd. Ha bejártál órára ragadtak rád dolgok, teljesíthető lesz a dolgozat.

Jó tanulást!

2015. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, olvasgatnám én, meg megtanulnám, ha lenne rá időm! Ezért írtam, hogy normál helyzetben!

És nem, nem a vásárolgatás meg a fagyizgatás, meg a nem tudom mi köt le, hanem a vizsgák, amikre ezerrel tanulnom kell, mert jövöhéten lesz!

És tudom, a nyolcadikosok nem szoktak vizsgázni, de ez ilyen suli által kitalált baromság! Szóval én megtanulnám, de egyik napról a másikra sajnos nem tudok 5 féle dolgot megtanulni!

2015. máj. 12. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A föci doga holnap lesz, a vizsgák pedig jövőhéten, akkor nem értelek. Tanulj földrajzot most, majd hétvégén gépezés helyett többet tanulsz a vizsgákra. Gondolom nem eget rengető dolgot kérnek majd jövőhéten sem, csak azt, amit eddig tanultatok. Általános iskolás tananyagba nem lehet beleszakadni, oszd be az idődet és belefér majd minden, egy kis pihi, egy kis lazulás és tanulás is.
2015. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem te félreértesz...

Én nem az a fajta tanuló vagyok aki ilyen "lesz*rom a tanulást, kit érdekel ez az egész", hanem pont hogy a tanulósabbik fajta. És beosztom az időt, de összesen kb. 50 tételt kellene megtanulnom a jövőhétre, és mindegyik tétel legalább egy oldal! Ráadásul az egész félévben tepertem (továbbtanulás), és bocsánat, hogy májusra elfáradtam, és nem szeretnék már annyira a tanulással foglalkozni, ha nem kell! Az egész félévem zűrös volt, nem csak a tanulás miatt, de már magam mögött szeretném tudni, ezért kértem segítséget! :/

2015. máj. 13. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
50 pldal egyaltalan nem sok, altalanosban pedig nem is nehez az anyag. Ma megtanulod a foldrajzot es hetvegen az 50 tetelt. Igy mikor esetleg lesz egy foldrajz vizsgad akkor a mostani anyagot mar mind tudni fogod. Ne erts felre, tudom h a majus mar faraszto es legszivesebben ki se nyitnad a fuzeted de ez nem igy megy. Remelem sikerul!
2015. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, legszívesebben már le is tojnám az egész tanulást, és tudom, hogy nem tehetem csak azért mert már május van, és tudom, hogy 50 tétel egy érettségihez képest sehol nincs, pláne, hogy általános iskolai tananyag,de azért ez nekem így is sok! És azért rossz is, hogy más iskolákban az ilyenkorú gyerekek már feltett lábbal az utolsó osztálykirándulást, vagy a tablót tervezgetik, esetleg már a nyári terveiket szövögetik, míg mi még lázasan tanulunk mindenre! :(

De köszönöm a jókívánságot, megpróbálok mindent beleadni, amit csak tudok/lehet! ;)

2015. máj. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!