2015. márc. 19. 17:13
1/3 anonim válasza:
a+m=180 -->(a=180-m)
4a+2m=600
___________________
4(180-m)+2m=600
Ezt számold ki ...
2/3 A kérdező kommentje:
Már kaptam választ Facebookon.... 120 autó és 60 motor de azért köszi :)
2015. márc. 19. 17:22