2015. márc. 17. 20:07
1/2 anonim válasza:
Mi olyan nehéz ezekben a kérdésekben? Csak számold ki a maximális számot, aminél még lehetséges, hogy nem igaz az állítás és adj hozzá 1-et.
a) 13+1= 14-et
b) 13+6+1= 20-at
c) 13+1= 14-et
d) 12+5+2(mindhárom színből 1 kivételével az összes)+1= 20-at
e) 1+1+1(mindegyik színből 1 db)+1= 4-et
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi c:
2015. márc. 17. 20:28