2015. márc. 17. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi olyan nehéz ezekben a kérdésekben? Csak számold ki a maximális számot, aminél még lehetséges, hogy nem igaz az állítás és adj hozzá 1-et.

a) 13+1= 14-et

b) 13+6+1= 20-at

c) 13+1= 14-et

d) 12+5+2(mindhárom színből 1 kivételével az összes)+1= 20-at

e) 1+1+1(mindegyik színből 1 db)+1= 4-et

2015. márc. 17. 20:12
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi c:
2015. márc. 17. 20:28