Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS kéne egy kis segítség jó...

SOS kéne egy kis segítség jó angolosoktól! Vagyis nem muszáj angolul. Magyar ötleteket is várok csak egyszerüen nem tudok fogalmazást irni, leforditani még menne! Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Your British friend, Alex, has decided to do voluntary work in his hometown from September. He cannot make up his mind what to do and has sent you this list of the options so that you can help him decide:

-Painting a local school.

-Visiting a local hospice.

-Conducting a story hour at a local children's centre.

-Helping in a local homeless shelter.

-Conducting a food or clotes drive for the needy.

-Spending an afternoon each week clearing rubbish from the local park.

-Training a youth sports team.

-Becoming involved in a local political campaign.

-Stocking shelves at the public library.

-Becoming a tutor at the nearby primary school.

Write a letter of 100-120 words to Alex in which you include the following:

-Which activity do you think would be the most useful for the community and why?

-Which one would be the most enjoyable for Alex and why?

-Have you ever done/do you intend to do any voluntary work yourself?


2015. márc. 8. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Alex,

Elolvastam a listát, amit küldtél és több dolog is megtetszett nekem róla. Ha a te helyedben lennék én biztosan olyat választanék, ahol gyerekekkel kell foglalkozni. Úgyhogy vagy a meseórát választanám a gyerekközpontban vagy pedig a gyerekeknek való edzés tartást. Egyszer én is voltam egy táborban, ahol gyerekekre kellett vigyázni és nagyon élveztem és sok tapasztalatot szereztem. Szerintem te is nagyon jól bánnál a gyerekekkel, hiszen korábban is írtad, hogy mennyire szeretsz az öcséddel szórakozni. Továbbá hasznosan tudnátok eltölteni együtt az időt, gyakorolhatnád és fejleszthetnéd a kommunikációs és vezetői képességeidet, amik később biztosan jól fognak jönni.


Kíváncsian várom, hogyan döntöttél.

Szeretettel,

én

2015. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. márc. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!