2010. febr. 13. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 36 jött ki...
2010. febr. 13. 18:24
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
36
2010. febr. 13. 18:25
 3/17 anonim válasza:
100%
sztem 36
2010. febr. 13. 18:26
 4/17 A kérdező kommentje:

akkor nem számoltam rosszul. nekem is annyi jött ki.

mert volt egy betelefonálós játék és ott egymás után mondták, hogy 36 és nem volt jó. 500 valamennyire jött ki. tudom ez nem házi feladat. de ez hogy a fenébe jöhet ki annyira?

2010. febr. 13. 18:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikos vagy? Ha általános 2., akkor 36. Ha idősebb, akkor: MI VAN??
2010. febr. 13. 18:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőre

7-3*3+(7+6)+28-5+1+1=

=7-9+13+28-5+1+1=

=(7+13+28+1+1)-(9+5)=

=50-14=36


De gondolom, van benne valami trükk. Érdekelne, hogy ha igen, akkor mi a helyes megoldás :)

2010. febr. 13. 18:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá! Az ilyenekben mindig átverik az embert!
2010. febr. 13. 18:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem olvastam a válaszod. Sorry:-D
2010. febr. 13. 18:28
 9/17 A kérdező kommentje:
hát engem is érdekelne, hogy jöhetett ki
2010. febr. 13. 18:28
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
ez 50, nemtudom nektek hogy jött ki 36
2010. febr. 13. 18:31
1 2